Aukcja 71 / 111

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018

Zakon Krzyżacki

Numer: 111
Opis: KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH. Zakon Krzyżacki; brakteat, ok. 1257/8-1267/8; Brama z łukowatym prześwitem i blankami, w bramie sześcioramienna gwiazda; BRP Prusy T3.5, Neumann 1.t; srebro 18 mm, 0.24 g, ciemna patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 850 zł

Ilość odsłon: 105