Aukcja 70 / 722

USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018

dwutalar bez daty, Hall

Numer: 722
Opis: AUSTRIA / Leopold I 1657-1705. dwutalar bez daty, Hall; Aw: Popiersie w prawo z widocznym naramiennikiem zbroi i napis wokoło, Rw: Mały Orzeł w koronie, wokoło napis zakończony TYROLIS; Dav. 3252, M.-T. 762; srebro 57.28 g; ciemna patyna, piękny stan zachowania tej efektownej monety
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 21-04-2018
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 3 400 zł

Ilość odsłon: 876