Aukcja 69 / 811

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  SZWECJA  Karol XI 1660-1697

medal pamiątkowy z 1680 r., sygnowany I H F (Hamerani) wykonany w Rzymie, Aw: Popiersie królowej w prawo i napis CHRISTINA REGINA, Rw: Glob z konturami kontynentów i napis po włosku NE MI BISOGNA NE MI BASTA (Nie potrzebuję tego, nie jest konieczny - [świat doczesny]), miedź 37 mm, 25.47 g., Bildt Tf. X, 43 f.

Numer: 811
Opis: SZWECJA / Karol XI 1660-1697. medal pamiątkowy z 1680 r., sygnowany I H F (Hamerani) wykonany w Rzymie, Aw: Popiersie królowej w prawo i napis CHRISTINA REGINA, Rw: Glob z konturami kontynentów i napis po włosku NE MI BISOGNA NE MI BASTA (Nie potrzebuję tego, nie jest konieczny - [świat doczesny]), miedź 37 mm, 25.47 g., Bildt Tf. X, 43 f.; Hildebrand I, S. 317, 114, pięknie zachowany, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 420 zł

Ilość odsłon: 931