Aukcja 69 / 810

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  SZWECJA  Krystyna 1632-1654

medal pamiątkowy z 1665 r., niesygnowany autorstwa G F Travaniego wydany w Rzymie, gdzie po abdykacji od 1656 r. królowa przebywała aż do swojej śmierci w 1689 r., Aw: Popiersie królowej w prawo i napis CHRISTINA REGINA, Rw: Feniks odradzający się z popiołów i napis MAKEΛΟΣ, miedź 27 mm, 13.21 g., Hildebrand I S. 312, 104b, ładnie zachowany, patyna

Numer: 810
Opis: SZWECJA / Krystyna 1632-1654. medal pamiątkowy z 1665 r., niesygnowany autorstwa G F Travaniego wydany w Rzymie, gdzie po abdykacji od 1656 r. królowa przebywała aż do swojej śmierci w 1689 r., Aw: Popiersie królowej w prawo i napis CHRISTINA REGINA, Rw: Feniks odradzający się z popiołów i napis MAKEΛΟΣ, miedź 27 mm, 13.21 g., Hildebrand I S. 312, 104b, ładnie zachowany, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 320 zł

Ilość odsłon: 959