Aukcja 69 / 805

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  ROSJA  Aleksander I 1801-1825

medal za Wiarę i Ojczyznę, sygnowany Leberecht, Aw: Głowa Aleksandra I w prawo, napis wokoło АЛЕКСАНДРЪ I ИМП ВСЕРОСС, na dole data 1807, Rw: Napis w wieńcu ЗА ВЪРУ И ОТЕЧЕСТВО ЗЕМСКОМУ ВОИСКУ, brąz 28 mm, Diakov 319.1 - nie notuje w brązie, usunięta zawieszka, wybity lekko pękającym stemplem, ciemna patyna

Numer: 805
Opis: ROSJA / Aleksander I 1801-1825. medal za Wiarę i Ojczyznę, sygnowany Leberecht, Aw: Głowa Aleksandra I w prawo, napis wokoło АЛЕКСАНДРЪ I ИМП ВСЕРОСС, na dole data 1807, Rw: Napis w wieńcu ЗА ВЪРУ И ОТЕЧЕСТВО ЗЕМСКОМУ ВОИСКУ, brąz 28 mm, Diakov 319.1 - nie notuje w brązie, usunięta zawieszka, wybity lekko pękającym stemplem, ciemna patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Ilość odsłon: 999