Aukcja 69 / 798

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

medal autorstwa Konstantego Laszczki z 1913 r., wybity na 100. rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego

Numer: 798
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. medal autorstwa Konstantego Laszczki z 1913 r., wybity na 100. rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego; Aw: Popiersie na wprost z głową lekko zwróconą w prawo, wokoło BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM, w polu KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI D 7 V 1763, na odcięciu sygnatura K. LASZCZKA 1913; Rw: W wieńcu dębowym herb Krakowa, wyżej data 19.X.1813 / 19.X.1913; Strzałkowski 259 (R); brąz 49 mm, 48.41 g, punca - koniczynka na obrzeżu, pięknie zachowany i rzadki
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 946