Aukcja 69 / 795

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

srebrne wesele Jana i Zofii Szeptyckich - medal 1886 r., niesygnowany, Aw: Pod koroną hrabiowską herby Szeptycki i Bończa, napis w otoku JANA I ZOFII SZEPTYCKICH, Rw: Napis NA PAMIĄTKĘ SREBRNEGO WESELA D 1/10/1886 W PRZYŁBICACH, H-Cz. 8133, brąz 39 mm, 31.42 g., niewielkie uszkodzenia na obrzeżu, patyna

Numer: 795
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. srebrne wesele Jana i Zofii Szeptyckich - medal 1886 r., niesygnowany, Aw: Pod koroną hrabiowską herby Szeptycki i Bończa, napis w otoku JANA I ZOFII SZEPTYCKICH, Rw: Napis NA PAMIĄTKĘ SREBRNEGO WESELA D 1/10/1886 W PRZYŁBICACH, H-Cz. 8133, brąz 39 mm, 31.42 g., niewielkie uszkodzenia na obrzeżu, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 900 zł

Ilość odsłon: 946