Aukcja 69 / 792

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

medal autorstwa Alberta Barre’a wybity w 1864 r., poświęcony Aleksandrowi Fredrze

Numer: 792
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. medal autorstwa Alberta Barre’a wybity w 1864 r., poświęcony Aleksandrowi Fredrze; Aw: Popiersie pisarza w lewo, wokoło ALEKSANDER FREDRO POETA DRAMATYCZNY, sygnatura A. BARRE; Rw: W wieńcu laurowym poziomo DOBRZE ZASŁUŻONEMU RODACY 1864, H-Cz. 3890; miedź 57 mm, 87.98 g, na obrzeżu punca CUIVRE, ładna patyna i lustro mennicze
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 550 zł

Ilość odsłon: 894