Aukcja 69 / 792
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
medal autorstwa Alberta Barre’a wybity w 1864 r., poświęcony Aleksandrowi Fredrze
Numer: | 792 |
Opis: | POLSKA / Polska pod zaborami. medal autorstwa Alberta Barre’a wybity w 1864 r., poświęcony Aleksandrowi Fredrze; Aw: Popiersie pisarza w lewo, wokoło ALEKSANDER FREDRO POETA DRAMATYCZNY, sygnatura A. BARRE; Rw: W wieńcu laurowym poziomo DOBRZE ZASŁUŻONEMU RODACY 1864, H-Cz. 3890; miedź 57 mm, 87.98 g, na obrzeżu punca CUIVRE, ładna patyna i lustro mennicze |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 25-11-2017 |
Cena szacunkowa: | 600 zł |
Cena wywoławcza: | 480 zł |
Cena wylicytowana: | 550 zł |
Ilość odsłon: 1073