Aukcja 69 / 779

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  August III 1733-1763

medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Christiana z Antoniną Bawarską 1747 r, sygnowany W -(P.P. Werner), Aw: Popiersie króla w prawo i napis AUGUSTUS III D G REX POL D SAX S R I ARCHIM & EL.

Numer: 779
Opis: POLSKA / August III 1733-1763. medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Christiana z Antoniną Bawarską 1747 r, sygnowany W -(P.P. Werner), Aw: Popiersie króla w prawo i napis AUGUSTUS III D G REX POL D SAX S R I ARCHIM & EL.; Rw: Popiersie nowożeńców i napis FRIDERCI CHRISTIANI REG POL EL SAX PRINC & ANTONIÆ BAVARÆ CONNUB, w odcinku MONACHII MDCCXLVII. srebro 31.91 g, 42 mm, H-Cz. 2771 (R2), Merseb. 1884, Wittelsbach 2116, drobne rysy w tle i nieznaczne uszkodzenia obrzeża, ciemna patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 199