Aukcja 69 / 778

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  August III 1733-1763

medal sygnowany Wermuth wybity w 1746 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCXLVI 3 AUG, srebro 52.5 mm, 57.75 g., H-Cz. 2769 (R1)

Numer: 778
Opis: POLSKA / August III 1733-1763. medal sygnowany Wermuth wybity w 1746 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCXLVI 3 AUG, srebro 52.5 mm, 57.75 g., H-Cz. 2769 (R1); patyna, rzadki
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 219