Aukcja 69 / 777

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  August III 1733-1763

medal sygnowany H F Wermuth wybity w 1742 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCXXXXII 3 AUG, srebro 53 mm, 58,17 g., H-Cz. 2765 (R1)

Numer: 777
Opis: POLSKA / August III 1733-1763. medal sygnowany H F Wermuth wybity w 1742 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCXXXXII 3 AUG, srebro 53 mm, 58,17 g., H-Cz. 2765 (R1); wyśmienity portret i stara patyna, bardzo rzadki
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 12 500 zł
Cena wywoławcza: 10 000 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 280