Aukcja 69 / 633

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Otto Helbing - Auktions-Catalog: Verschidene Münzsammlungen, Die Sammlung eines polnischen Grafen und die Sammlung des Herrn Julius Meese in Hannover

Numer: 633
Opis: Otto Helbing - Auktions-Catalog: Verschidene Münzsammlungen, Die Sammlung eines polnischen Grafen und die Sammlung des Herrn Julius Meese in Hannover; München 23.03.1896. 3176 poz. na 152 str. Aukcja monet pochodzących z różnych zbiorów, w tym polskich od Zygmunta Starego do XIX w. Współczesna twarda oprawa z zachowanymi wewnątrz oryginalnymi kartonowymi okładkami. Bardzo rzadki. Pierwszy raz na aukcji w Polsce. CNCE str. 281
Stan: ,
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 640 zł

Ilość odsłon: 169