Aukcja 69 / 630

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Brüder Egger - Katalog der Sammlung Polnischer Münzen und Medaillen des Hochwürdigsten Herrn Bischofs Johann Stupnicki in Przemysl

Numer: 630
Opis: Brüder Egger - Katalog der Sammlung Polnischer Münzen und Medaillen des Hochwürdigsten Herrn Bischofs Johann Stupnicki in Przemysl; Wien 8.06.1896. Aukcja zbioru monet i medali polskich z kolekcji biskupa Jana Stupnickiego z Przemyśla, obejmującego okres od średniowiecza do XIX w., 1472 poz. na 49 str. i 2 rycinach. Egzemplarz ze wstępem w języku niemieckim oraz polskim; dołączona lista wynikowa. Bardzo dobry stan zachowania. Wyjątkowo rzadka i poszukiwana pozycja w literaturze numizmatycznej; pierwszy raz na aukcji w Polsce. M. Gumowski poz. 453; CNCE str. 280; E. E. Clain-Stefanelli poz. 11047; E. Kopicki str. 644
Stan: ,
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: 1 450 zł

Ilość odsłon: 231