Aukcja 69 / 630
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Brüder Egger - Katalog der Sammlung Polnischer Münzen und Medaillen des Hochwürdigsten Herrn Bischofs Johann Stupnicki in Przemysl
Numer: | 630 |
Opis: | Brüder Egger - Katalog der Sammlung Polnischer Münzen und Medaillen des Hochwürdigsten Herrn Bischofs Johann Stupnicki in Przemysl; Wien 8.06.1896. Aukcja zbioru monet i medali polskich z kolekcji biskupa Jana Stupnickiego z Przemyśla, obejmującego okres od średniowiecza do XIX w., 1472 poz. na 49 str. i 2 rycinach. Egzemplarz ze wstępem w języku niemieckim oraz polskim; dołączona lista wynikowa. Bardzo dobry stan zachowania. Wyjątkowo rzadka i poszukiwana pozycja w literaturze numizmatycznej; pierwszy raz na aukcji w Polsce. M. Gumowski poz. 453; CNCE str. 280; E. E. Clain-Stefanelli poz. 11047; E. Kopicki str. 644 |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 25-11-2017 |
Cena szacunkowa: | 1 200 zł |
Cena wywoławcza: | 960 zł |
Cena wylicytowana: | 1 450 zł |
Ilość odsłon: 1193