Aukcja 69 / 616

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Lilienthal, Michael - Thaler Cabinet

Numer: 616
Opis: Lilienthal, Michael - Thaler Cabinet; Königsberg und Leipzig 1735; II wydanie. Format kieszonkowy, 450 str. i 27 str. indeksu; oryginalna stara oprawa, bardzo dobry stan zachowania. Jeden z najstarszych katalogów opisujących talary, w tym polskie. Ważne źródło wiedzy w literaturze numizmatycznej. Pierwszy raz w sprzedaży na aukcji w Polsce. M. Gumowski poz. 2575; A. Ryszard BNP str. 46; I. Zagórski str. IX; CNCE str. 278; Hirsch 76; Deksel L189; Lipsius 230
Stan: ,
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 207