Aukcja 69 / 615

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

von Soothe, J. C. - Ducatencabinet Hamburg 1784

Numer: 615
Opis: von Soothe, J. C. - Ducatencabinet Hamburg 1784; reprint wykonany w Bonn w 1904 r. 244 str. z 1620 pozycjami. Niniejszy katalog jest dodatkiem do dzieła Köhlera “Vollständiges Ducaten-Cabinet” i zawiera m.in. ponad 700 nieopisanych wcześniej dukatów. Twarda oprawa w półskórek ze złotymi literami na grzbiecie. Bardzo dobry stan zachowania, bardzo rzadki, pierwszy raz w sprzedaży na aukcji w Polsce. E. E. Clain-Stefanelli poz. 9120; A. Ryszard BNP str. 36; I. Zagórski str. XIV
Stan: ,
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 880 zł
Cena wylicytowana: 880 zł

Ilość odsłon: 229