Aukcja nr 68
USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w:
A68
261 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica poznańska trojak 1598, Poznań; na rewersie I-F H-R oraz kwiatek, popiersie z kokardą pod kryzą; Iger P.98.1.a (R1); rzadki |
250 zł 340 zł
262 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica poznańska trojak 1598, Poznań; HR-HT rozdzielone herbem Lewart, popiersie z kokardą pod kryzą; Iger P.98.2.a (R) |
250 zł 380 zł
263 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica poznańska trojak 1600, Poznań; litera P przy Orle, popiersie z kokardą pod kryzą; Iger P.00.2.b; ładny |
250 zł 280 zł
264 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica poznańska trojak 1601, Poznań; litera P przy Orle; Iger P.01.2.a; bardzo ładny |
250 zł 250 zł
265 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica malborska trojak 1592, Malbork; herb Snopek z bokami do góry, na rewersie odmiana z interpunkcją w formie rozetek; Iger M.92.1.a; patyna, bardzo ładny |
II+ EF+ |
250 zł 380 zł
266 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica malborska trojak 1593, Malbork; popiersie króla z pełnym zarostem; Iger M.93.1.b; patyna, bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
250 zł 1 200 zł
267 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica malborska trojak 1594, Malbork; skrócona data u dołu między pierścieniem a trójkątem; Iger M.94.1.a; bardzo ładny |
II+ EF+ |
250 zł 440 zł
268 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica malborska trojak 1594, Malbork; skrócona data u dołu rozdzielona pierścieniem (znakiem mincerza Kacpra Goebla); Iger M.94.3.a (R3); rzadki typ monety w ładnym stanie zachowania |
II- EF- |
750 zł 1 400 zł
269 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1595, Bydgoszcz; szeroka głowa króla, u dołu rewersu haki pod FS i V-I, skrócona data na końcu trzeciego wiersza na rewersie; Iger B.95.2.c/d; ciemna patyna |
250 zł 280 zł
270 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1595, Bydgoszcz; u dołu rewersu kropka nad FS, szeroka głowa króla, korona płaska z rozetą i trójlistkami; Iger B.95.9.e/b |
II- EF- |
250 zł 300 zł
271 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1596, Bydgoszcz; róża i H-R u dołu rewersu, duża głowa króla; Iger B.96.2.d/a; bardzo ładny z dużym połyskiem menniczym |
II+ EF+ |
300 zł 500 zł
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1597, Bydgoszcz; na rewersie napis w dwóch wierszach, głowa króla z kryzą bez kokardy; Iger B.97.3.a; ładny |
250 zł 200 zł
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1598, Bydgoszcz; na rewersie herby Lewart, Róża i Radwan; Iger B.98.1.a (R); patyna, ładnie zachowany |
250 zł 280 zł
274 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1598, Bydgoszcz; na rewersie herb Lewart z literą B z prawej strony, I-F rozdziela skróconą datę, kropki po bokach nominału; Iger B.98.2.b (R2); patyna, rzadki |
250 zł 380 zł
275 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1598, Bydgoszcz; na rewersie herb Lewart z literą B z prawej strony; Iger B.98.5.c; ładny |
250 zł 230 zł
276 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1599, Bydgoszcz; herb Lewart w tarczy; Iger B.99.2.c - ale tylko jedna kropka przed REX; ładnie zachowany |
250 zł 200 zł
277 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica bydgoska trojak 1600, Bydgoszcz; na awersie REX PO M L; Iger B.00.1.c (R1); rzadki |
250 zł 440 zł
278 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska trojak 1595, Wschowa; znak menniczy kończy napis w otoku na awersie; Iger W.95.1.b (R); ładny, z połyskiem menniczym |
250 zł 340 zł
279 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska trojak 1595, Wschowa; korona z lilią bez obwódki, data na awersie, na rewersie końcówka POLONIA, krzyżyki przy ruszcie i herbie Lewart; Iger W.95.6.c |
II- EF- |
250 zł 270 zł
280 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska trojak 1596, Wschowa; na rewersie dwa kwiatki u dołu, korona z dużym trójlistkiem, odmiana z napisem SIGI 3 i końcówką POLONIA; Iger W.96.2.b; patyna |
II- EF- |
250 zł 700 zł