Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  ODZNAKI I ODZNACZENIA
876 NIEMCY
Niemiecka Republika Demokratyczna, Złoty Order Zasługi dla Ojczyzny (Vaterländischer Verdienstorden), klasa I, wariant nadawany do 1974 roku, złoto próby 900, 78,35 ..
10 000 zł
14 000 zł
877 ROSJA
medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894), autorstwa A. Vasyutinskiego (niesygnowany), Aw: Popiersie w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС; Rw: Gałą..
1 250 zł
1 150 zł
878 ROSJA
odznaka pamiątkowa 17 Niżno Gorodskiego Pułku Dragonów Cesarskich, jednoczęściowa, brąz złocony i emaliowany 40,5 x 40,5 mm, Werlich/Andolenko 384, nakrętka sygnowan..
5 000 zł
0 zł
879 ROSJA
odznaka pamiątkowa 11 Izumskiego Pułku Huzarów gen. Dorochowa, odznaka dwuczęściowa, brąz złocony 46.5 x 39.5 mm, emalia, Werlich/Andolenko 412, brak nakrętki
5 000 zł
0 zł
880 ROSJA
pamiątkowa odznaka żołnierska 111 Dońskiego Pułku Piechoty, jednoczęściowa, mosiądz 43.5 x 42.5 mm, Werlich/Andolenko 273, nakrętka sygnowana З. КОРТМАНЪ, drobne śla..
2 000 zł
1 600 zł
881 ROSJA
odznaka pamiątkowa Michajłowskiej Szkoły Artyleryjskiej, dwuczęściowa, brąz złocony i srebrzony 53.5 x 44 mm, Werlich/Andolenko 132, nakrętka sygnowana З. КОРТМАНЪ, ..
4 000 zł
4 800 zł
882 ROSJA
żołnierska odznaka pamiątkowa 2 Artyleryjskiej Brygady Gwardii Cesarskiej (Lejbgwardii), krzyż maltański z białego metalu, orzeł z mosiądzu, monogram Mikołaja II z m..
2 500 zł
0 zł
883 ROSJA
odznaka lekarska, srebro 19.08 g, 62.5 x 48 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДО (Dmitrij Osipov) i państwowa punca srebra 84, odznaka kompletna z podkładką..
1 600 zł
1 850 zł
884 ROSJA
odznaka lekarska, (dla kobiety - zapięcie na agrafkę), srebro 11.73 g, 40 x 31 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДО (Dmitrij Osipov) i państwowa punca srebr..
800 zł
1 200 zł
885 ROSJA
odznaka prowizora farmacji po kursach uniwersyteckich, srebro 24.84 g, 59.5 x 45.5 mm, emalia, litera П obrócona o 180 stopni, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy..
1 600 zł
0 zł
886 ROSJA
odznaka ukończenia Instytutu Leśnego w St. Petersburgu, srebro 40.85 g, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy BД i zatarta punca srebra, Patrikijev/Bojnowicz 2.37, ..
2 000 zł
0 zł
887 ROSJA
pamiątkowy żeton w kształcie zwieńczonej koroną tarczy Pawłowskiej Szkoły Militarnej w Sankt Petersburgu, srebro złocone i emaliowane, wstawki złote, masa 18.18 g, 3..
4 000 zł
4 000 zł