Aukcja 68 / 870
USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
odznaka pamiątkowa 3. Pułku (Batalionu) Saperów Wileńskich - Wilno, odznaka dwuczęściowa, tombak złocony 51 x 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s. 352, nakrętka sygnowana J. Michrowski, rzadka
Numer: | 870 |
Opis: | POLSKA. odznaka pamiątkowa 3. Pułku (Batalionu) Saperów Wileńskich - Wilno, odznaka dwuczęściowa, tombak złocony 51 x 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s. 352, nakrętka sygnowana J. Michrowski, rzadka |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 13-05-2017 |
Cena szacunkowa: | 3 000 zł |
Cena wywoławcza: | 2 400 zł |
Cena wylicytowana: | 7 500 zł |
Ilość odsłon: 1701