Aukcja nr 67
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
760 | POLSKA / Zygmunt III Waza 1587-1632 owalny medal z 1595 roku, wykonany przez nieznanego medaliera (sygnatura HD na odcięciu rękawa, według M. Gumowskiego jest to medalier mennicy wileńskiej), z okazji w.. |
III VF |
15 000 zł 15 000 zł