Aukcja 67 / 790

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

medal z 1913 r. autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego

Numer: 790
Opis: POLSKA / Medale polskie z okresu zaborów. medal z 1913 r. autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego; Aw: W wieńcu dębowym związanym u góry, a zamkniętym u dołu herbem Krakowa napis poziomy W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863 - 1913 KRAKÓW; Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby zakute na dłoniach ukoronowanej Polonii, u dołu sygnatura W. JASTRZĘBOWSKI; Strzałkowski 243 (R); brąz 51 mm, 49.82 g, na rancie punca, pięknie zachowany z subtelną patyną
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 280 zł
Cena wylicytowana: 600 zł

Ilość odsłon: 981