Aukcja nr 66

USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
Jesteś w: A66  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK  Ks. świdnickie
258 ŚLĄSK / Ks. świdnickie
brakteat miejski XV w.; Głowa dzika w prawo; Fbg 358, Kop. 8697 (R1), Frynas S.Fur.6.1; srebro 0.28 g, piękny stan zachowania
150 zł
360 zł