Aukcja nr 66

USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
Jesteś w: A66  ŚREDNIOWIECZE  FRANCJA
53 FRANCJA / Maine, hr. Herbert I
denar 1015-1036; Aw: Krzyż z kulkami i V w kątach, SIGNVM DEI VIVI; Rw: Monogram ERBERTVS, COMES CENOMANNIS; PdA 1591; srebro 1.31 g, ciemna patyna
300 zł
400 zł
54 FRANCJA / Valence - miasto
denar XII w.; Aw: Anioł na wprost, VRBS VALENTIA; Rw: Krzyż z kulkami na końcach ramion, SAPOLLINARIS; PdA 4690; srebro 0.96 g, patyna
200 zł
0 zł