Aukcja nr 66
USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
140 | NIEMCY / Saksonia, anonimowi biskupi denar krzyżowy typu I, X w.; Aw: Fronton kościoła z czterema kolumnami, w środku krzyż; Rw: Krzyż, w kątach kulki; Dbg 1325, CNP typ I, 331 var; srebro 1.58 g, patyna |
400 zł 600 zł
141 | NIEMCY / Saksonia, anonimowi biskupi denar krzyżowy typu I, X w.; Aw: Fronton kościoła z czterema kolumnami, w środku krzyż; Rw: Krzyż, w kątach kulki; Dbg 1325, CNP typ I, 317; srebro 22 mm, 1.66 g, gięty |
300 zł 340 zł
142 | NIEMCY / Saksonia, anonimowi biskupi denar krzyżowy typu I, X w.; Aw: Fronton kościoła z czterema kolumnami, w środku krzyż; Rw: Krzyż, w kątach kulki; Dbg 1325b, CNP typ I, 354-363; srebro 22 mm, 1.42 g.. |
300 zł 0 zł
143 | NIEMCY / Saksonia, anonimowi biskupi obol krzyżowy typu II; Aw: Kapliczka z x wewnątrz; Rw: Krzyż kawalerski; CNP 467; srebro 14 mm, 0.49 g, gięty, ciekawy |
250 zł 220 zł
144 | NIEMCY / Saksonia, anonimowi biskupi denar krzyżowy typu VI; Aw: Krzyż prosty z kulką, literą E i kółkami w kątach; Rw: Krzyż kawalerski; CNP typ VI (877); srebro 16 mm, 1.12 g, gięty, ciekawsza odmiana,.. |
250 zł 370 zł
145 | NIEMCY / Saksonia, anonimowi biskupi naśladownictwo denara krzyżowego typu VI; Aw: Krzyż prosty z kulkami i kółkami w kątach; Rw: Krzyż prosty z kulkami w kątach; CNP typ VI; srebro 16 mm, 0.98 g, gięty,.. |
150 zł 240 zł