Aukcja 64 (64-65) / 929

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
Jesteś w: A64  MEDALE  Wielka Brytania  Wiktoria 1837-1901

medal z 1897 roku autorstwa G. W. Saulles’a wykonany na 60-lecie panowania

Numer: 929
Opis: Wielka Brytania / Wiktoria 1837-1901. medal z 1897 roku autorstwa G. W. Saulles’a wykonany na 60-lecie panowania; Aw: Popiersie Wiktorii w koronie z nakryciem w lewo, VICTORIA ANNVM REGNI SEXAGESIMVM FELICITER CLAVDIT XX IVN MDCCCXCVII; Rw: Głowa młodej Wiktorii w lewo, pod nią gałązka oliwna, po bokach LONGI-TVDO DIERVM IN DEXTERA EIVS / ET IN SINISTRA GLORIA; Eimer 1817b; złoto 26 mm, 12.84 g, w oryginalnym pudełku z sygnaturą Chas na spodzie
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 14-05-2016
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 3 200 zł

Ilość odsłon: 1224