Aukcja 64 (64-65) / 924

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016

medal z 1966 roku wykonany na tysiąclecie Państwa Polskiego nakładem Prezydenta i Rządu Rzeczpospolitej Polski na emigracji

Numer: 924
Opis: medale Polonii po II Wojnie światowej. medal z 1966 roku wykonany na tysiąclecie Państwa Polskiego nakładem Prezydenta i Rządu Rzeczpospolitej Polski na emigracji; Aw: Orzeł państwowy w koronie, wokoło PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ I RZĄD; Rw: Na tle pejzażu krzyż, od którego rozchodzą się promienie symbolizujące wiarę chrześcijańską i klęczący pod nim wsparty o tarczę ze stylizowanym Orłem Mieszko I, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 966-1966; u dołu sygnatura TK&S i punce srebra; srebro 64 mm, 96.91 g, delikatna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 14-05-2016
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł

Ilość odsłon: 371