Aukcja 64 (64-65) / 916

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016

medal z 1899 roku autorstwa Marii Gerson-Dąbrowskiej (1869-1942) wybity na 50 rocznię śmierci Fryderyka Chopina

Numer: 916
Opis: Królestwo Polskie 1815-1864 / Mikołaj II 1894-1917. medal z 1899 roku autorstwa Marii Gerson-Dąbrowskiej (1869-1942) wybity na 50 rocznię śmierci Fryderyka Chopina; Aw: Głowa Chopina w lewo, pod nią sygnatura MARYA GERSON, wokoło F. F. CHOPIN / * 22.II.1810 + 17.X.1849; Rw: Lira i gałązka oliwna na tle nut, u góry 50 JUBIL; brąz 40 mm, 26.75 g, patyna, bardzo ciekawy medal w nienotowanej dotychczas wersji z wysoką krawędzią na rancie po obu stronach
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 385