Aukcja 64 (64-65) / 850

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
Jesteś w: A64  BANKNOTY  Polska  Generalna Gubernia 1939-1945

projekt (makieta) strony odwrotnej do banknotu 100 złotych 1.03.1940

Numer: 850
Opis: Polska / Generalna Gubernia 1939-1945. projekt (makieta) strony odwrotnej do banknotu 100 złotych 1.03.1940; bez oznaczenia serii, numeracja 4747953, środkowa część rysunku (z siewcą) wklejona, rysowany piórkiem na białym kartonie, 191x95 mm; Lucow 796 (R8) - ilustrowany w katalogu kolekcji, Miłczak - nie notuje, Ros. - nie notuje; bez zagięć i załamań, ale uszkodzenia papieru po obu stronach, naddarcia na marginesach sklejone podlepkami, całość odrywana (ubytki papieru na stronie odwrotnej), niezwykła rzadkość
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 14-05-2016
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Ilość odsłon: 202