Aukcja 64 (64-65) / 811

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
Jesteś w: A64  LITERATURA

Emeryk hr. Hutten-Czapski

Numer: 811
Opis: Emeryk hr. Hutten-Czapski; Catalogue de la collecion des Medailles et Monnaies polonaises du comte Emeric Hutten-Czapski, tomy I, II, III, IV i V, reprint z lat 90. XX wieku (reprint z wydania Petersburg-Paryż-Kraków 1871-1916); szczegółowy opis ponad 11000 numizmatów - monet i medali - zebrany na paru tysiącach stron formatu A4; w tym również indeks pozycji i kilkaset rycin; twarda oprawa w półskórek z płótnem ze złoceniami, komplet 5 tomów - każdy w osobnej oprawie
Stan: ,
Data sprzedaży: 14-05-2016
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Ilość odsłon: 1085