Aukcja 64 (64-65) / 809

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
Jesteś w: A64  LITERATURA

Ignacy Zagórski

Numer: 809
Opis: Ignacy Zagórski; Monety Dawnej Polski jakoteż prowincyj i miast do niej niegdy należących, z trzech ostatnich wieków zebrane, uporządkowane i z przywiedzeniem źródeł historycznych opisane; Warszawa 1845; ponad 200 stron opisów monet i ordynacji menniczych, 60 tablic na rozkładanych arkuszach z około 800 parami rycin monet; format około B5+, piękna twarda oprawa introligatorska w półskórek z marmurkiem, ekslibrisy: Witolda Nakielskiego, W. H. Przybysławskich, wspaniałe dzieło wydane jeszcze w pierwszej połowie XIX wieku - pierwszy tak obszerny katalog monet polskich
Stan: ,
Data sprzedaży: 14-05-2016
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł

Ilość odsłon: 1175