Aukcja 62 / 938

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
Jesteś w: A62  ORDERY I ODZNAKI

odznaka Gabinet Wojskowy Prezydenta RP, jednoczęściowa gwiazda orderowa wykonana z alpaki, na środku medalion z godłem państwowym i napisem w otoku GABINET  WOJSKOWY PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ, 41 x 41 mm, miedziana nakrętka sygnowana W.Gontarczyk, Sawicki/Wielechowski -, liczne ślady korozji po obu stronach, skrzywiony miedziany słupek, bardzo rzadka

Numer: 938
Opis: odznaka Gabinet Wojskowy Prezydenta RP, jednoczęściowa gwiazda orderowa wykonana z alpaki, na środku medalion z godłem państwowym i napisem w otoku GABINET  WOJSKOWY PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ, 41 x 41 mm, miedziana nakrętka sygnowana W.Gontarczyk, Sawicki/Wielechowski -, liczne ślady korozji po obu stronach, skrzywiony miedziany słupek, bardzo rzadka
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1328