Aukcja 62 / 924

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa Piotra Wojtowicza z 1928 r. wybity dla uczczenia Oswala Balzera

Numer: 924
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita Polska 1918-1939. medal autorstwa Piotra Wojtowicza z 1928 r. wybity dla uczczenia Oswala Balzera; Aw: Popiersie w lewo, wokoło OSWALD BALZER, na odcięciu sygnatura P. WOJTOWICZ 1927; Rw: Napis poziomo WIELKIEMU / OBYWATELOWI / I UCZONEMU / ZAŁOŻYCIELOWI / TOWARZYSTWA / NAUKOWEGO / WE LWOWIE / RODACY / 1928, Strzałkowski 617 (R); srebro 60 mm, 116.42 g, na obrzeżu punca Ag 0.800, rzadki i ładnie zachowany, patyna
Stan: I-/II+, Nearly Uncirculated
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 900 zł

Ilość odsłon: 980