Aukcja 62 / 914

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego z 1913 r. wybity na 50. rocznicę powstania styczniowego

Numer: 914
Opis: POLSKA / medale polskie z okresu zaborów. medal autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego z 1913 r. wybity na 50. rocznicę powstania styczniowego; Aw: W wieńcu dębowym związanym u góry, a zamkniętym u dołu herbem Krakowa napis poziomy W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863 - 1913 KRAKÓW; Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby zakute na dłoniach ukoronowanej Polonii, u dołu sygnatura W. JASTRZĘBOWSKI; Strzałkowski 243 (R); srebro 51 mm, 59.87 g, punce na obrzeżu, wyśmienicie zachowany z ładną szarą patyną
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł

Ilość odsłon: 982