Aukcja 62 / 908

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a z 1894 wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie

Numer: 908
Opis: POLSKA / medale polskie z okresu zaborów. medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a z 1894 wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie; Aw: Uskrzyglony geniusz nakładający wieńce personifikacjom przemysłu i sztuki, w tle narzędzia i rekwizyty, u dołu widok Lwowa i sygnatura Cyp. Godebski - H. Nocq; Rw: Gałązka palmowa i napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA 1894; srebro 63 mm, 84.57 g, punca na obrzeżu, rzadki i ładnie zachowany
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Ilość odsłon: 1008