Aukcja 62 / 907

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa L. Steinmana wybity przez Towarzystwo Ogrodnicze Warszawskie jako nagroda z Wystawy Ogrodniczej w Warszawie, nadany Władysławowi Dobrowolskiemu w 1893 r.

Numer: 907
Opis: POLSKA / medale polskie z okresu zaborów. medal autorstwa L. Steinmana wybity przez Towarzystwo Ogrodnicze Warszawskie jako nagroda z Wystawy Ogrodniczej w Warszawie, nadany Władysławowi Dobrowolskiemu w 1893 r.; Aw: Dwie postacie w strojach antycznych, siedząca trzymająca róg obfitości, stojąca z bukietem i wieńcem laurowym, u góry ВЫСТАВКА САДОВОДСТВА ВЪ ВАРШАВ / WYSTAWA OGRODNICZA W WARSZAWIE; Rw: W wieńcu z płodów rolnych ВАРШАВСКОЕ ОБЩЕСТВО САДОВОДСТВА / TOWARZYSTWO OGRODNICZE WARSZAWSKIE, wewnątrz wygarwerowana inskrypcja nadania, u dołu sygnatura L.S.; Diakov 1113.1 (R3); srebro 51 mm, 65.02 g, ładnie zachowany i rzadki, ciemna patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Ilość odsłon: 1068