Aukcja 62 / 903

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal z 1886 r. wybity nakładem w Głowackiego w Wiedniu i ofiarowany księżnej Jadwidze Sapieha przez miasto Lwów

Numer: 903
Opis: POLSKA / medale polskie z okresu zaborów. medal z 1886 r. wybity nakładem w Głowackiego w Wiedniu i ofiarowany księżnej Jadwidze Sapieha przez miasto Lwów; Aw: Popiersie w mantylce w lewo, sygnatura na odcięciu INER, niżej W. GŁOWACKI; Rw: Ukoronowany herb Lwowa na gałązkach dębowej i laurowej, wyżej KSIĘŻNEJ JADWIDZE Z ZAMOYSKICH SAPIEŻYNIE WDZIĘCZNY LWÓW 11/3 1886; H-Cz. 8128; brąz 53 mm, 66.53 g, pięknie zachowany i rzadki
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł

Ilość odsłon: 987