Aukcja 62 / 896

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa Alberta Barre’a wybity w 1864 r., poświęcony Aleksandrowi Fredrze

Numer: 896
Opis: POLSKA / medale polskie z okresu zaborów. medal autorstwa Alberta Barre’a wybity w 1864 r., poświęcony Aleksandrowi Fredrze; Aw: Popiersie pisarza w lewo, wokoło ALEKSANDER FREDRO POETA DRAMATYCZNY, sygnatura A. BARRE; Rw: W wieńcu laurowym poziomo DOBRZE ZASŁUŻONEMU RODACY 1864; H-Cz. 3890; srebro 57 mm, 87.98 g, uszkodzone obrzeże, ładna patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Ilość odsłon: 1008