Aukcja 62 / 895

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Belowa z 1860 r., wybity dla uczczenia pamięci Tadeusza Reytana oraz na sejm berliński dla członków Koła Polskiego

Numer: 895
Opis: POLSKA / medale polskie z okresu zaborów. medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Belowa z 1860 r., wybity dla uczczenia pamięci Tadeusza Reytana oraz na sejm berliński dla członków Koła Polskiego; Aw: Popiersie Reytana w prawo z głową zwróconą ku oglądającemu, wokoło TYLKO PO MOIM TRUPIE Z TĄD WYIDZIECIE, u dołu JEDNOŚCIĄ SILNI, sygnatura na odcięciu ramienia BELOW F.; Rw: W wieńcu dębowym poziomo CZŁONKOM KOŁA POLSKIEGO POSŁOM NA SEJM BERLIŃSKI DOBRZE ZASŁUŻONYM SPRAWIE NARODOWEY ZIOMKOWIE 1860; H-Cz. 4028 (R1); srebro 51 mm, 55.79 g, odmiana wybita w srebrze bardzo rzadka, patyna
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 5 500 zł

Ilość odsłon: 1021