Aukcja 62 / 892

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa Minheymera ok. 1848 r., poświęcony ministrowi sprawiedliwości Feliksowi hrabiemu Łubieńskiemu

Numer: 892
Opis: POLSKA / medale polskie z okresu zaborów. medal autorstwa Minheymera ok. 1848 r., poświęcony ministrowi sprawiedliwości Feliksowi hrabiemu Łubieńskiemu; Aw: Popiersie w lewo, u dołu sygnatura I. MINHEYMER; Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis FELIX HRABIA ŁUBIEŃSKI MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI DO ROKU 1814 ZAŁOŻYŁ SZKOŁĘ PRAWA WPROWADZIŁ KODEX NAPOLEONA DO POLSKI, daty R 1758 - R 1848; H-Cz.3939 (R); brąz 42 mm, 32.92 g, wyśmienity stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Ilość odsłon: 1406