Aukcja 62 / 885
USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
medal autorstwa Jana Ligbera z 1808 r., wybity z okazji przybycia księcia do Warszawy
Numer: | 885 |
Opis: | POLSKA / Księstwo Warszawskie, Fryderyk August 1807-1815. medal autorstwa Jana Ligbera z 1808 r., wybity z okazji przybycia księcia do Warszawy; Aw: Popiersie w mundurze w lewo, wokoło FREDERYK AUGUST I XIĄŻE WARSZAWSKI, u dołu sygnatura J. L.; Rw: Napis poziomy FREDERYKOWI AUGUSTOWI KROLOWI SASKIEMU PIERWSZEMU XIĄŻĘCIU WARSZAWSKIEMU TOWARZYSTWO KROL PRZYIACIOŁ NAUK PRZEZ NIEGO USTALONE 1808; H-Cz. 3454 (R3), Merseb. -; srebro 52 mm, 60.90 g, prawdopodobnie usunięta patyna, ale mimo to pięknie zachowany, w ozdobnym pudełku z atłasowym wyściełaniem |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 6 000 zł |
Cena wywoławcza: | 4 800 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1663