Aukcja 62 / 876

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
Jesteś w: A62  MEDALE  POLSKA  Władysław IV Waza 1632-1648

żeton koronacyjny z 1633 r.

Numer: 876
Opis: POLSKA / Władysław IV Waza 1632-1648. żeton koronacyjny z 1633 r.; Aw: Pod insygniami królewskimi w prostokącie VLADISLAVS IV CORONATVS IN REGEM POL ET M D L ANNO 1633 DIE 6 FEB; Rw: Przy obelisku stojący król z wieńcem laurowym i gałązkami palmowymi, u góry IHS z promieniami, wokoło HONOR VIRTVTIS PRÆMIVM; H-Cz. 1738 (R2), Racz. 108; srebro 29 mm, 6.22 g, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Ilość odsłon: 1481