Aukcja nr 61

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  ORDERY i ODZNACZENIA
933 ODZNACZENIA i ŻETONY ROSJA
krzyż św. Jerzego 4 stopnia typ I, na stronie odwrotnej nr 264815, srebro 34 x 34 mm, 10.42 g, Diakow 1132.4 (R1), brak wstążki, ładna patyna
600 zł
950 zł
934 ODZNACZENIA i ŻETONY ROSJA
medal ЗА ХРАБРОСТЬ (Za Dzielność) 4 stopień typ III, na stronie odwrotnej numer 60204, srebro 28 mm, 15.55 g, Diakov 1133.10 (R2), brak wstążki, lekko czyszczony, nie..
300 zł
280 zł
935 ODZNACZENIA i ŻETONY ROSJA
żeton pamiątkowy dla uczestników i wystawców, na St. Petersburskiej Wystawie Rzemieślniczej z 1899 roku, na dewizce srebrnej zawieszona ukoronowana tarcza z obręczą w..
1 000 zł