Aukcja 61 / 935
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
żeton pamiątkowy dla uczestników i wystawców, na St. Petersburskiej Wystawie Rzemieślniczej z 1899 roku, na dewizce srebrnej zawieszona ukoronowana tarcza z obręczą w kształcie elipsy emaliowanej na niebiesko, na niej srebrny napis ЭКСПОНЕНТЬ С П Б РЕМЕСЛ ВЫСТ 1899, pośrodku mała tarcza z narzędziami, srebro, sygnowane rosyjskimi i polskimi cechami probierczymi, waga wraz z dewizką 87,01 g, drobne mechaniczne uszkodzenia powierzchni oraz ubytki emalii, uszkodzenie zaczepu dewizki
Numer: | 935 |
Opis: | ODZNACZENIA i ŻETONY ROSJA. żeton pamiątkowy dla uczestników i wystawców, na St. Petersburskiej Wystawie Rzemieślniczej z 1899 roku, na dewizce srebrnej zawieszona ukoronowana tarcza z obręczą w kształcie elipsy emaliowanej na niebiesko, na niej srebrny napis ЭКСПОНЕНТЬ С П Б РЕМЕСЛ ВЫСТ 1899, pośrodku mała tarcza z narzędziami, srebro, sygnowane rosyjskimi i polskimi cechami probierczymi, waga wraz z dewizką 87,01 g, drobne mechaniczne uszkodzenia powierzchni oraz ubytki emalii, uszkodzenie zaczepu dewizki |
Stan: | III, Very Fine |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1276