Aukcja 61 / 921

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  ORDERY i ODZNACZENIA  POLSKA

instruktorska odznaka pamiątkowa Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy Artylerii - Włodzimierz Wołyński, jednoczęściowa, w kształcie równoramiennego krzyża pokrytego białą emalią. Na krzyż nałożona tarcza w postaci przekroju lufy armatniej ze srebrnym orłem w centrum. W otoku inicjały S P R A, między ramionami krzyża promienie. na stronie odwrotnej numer 5204 i sygnatura wykonawcy A. NAGALSKI i SKA oraz państwowa punca srebra 2”, srebro 40 x 40 mm, nakrętka sygnowana A. NAGALSKI i SKA, Sawicki/Wielechowski s. 419, emalia naprawiana, lekko wyczyszczona

Numer: 921
Opis: POLSKA. instruktorska odznaka pamiątkowa Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy Artylerii - Włodzimierz Wołyński, jednoczęściowa, w kształcie równoramiennego krzyża pokrytego białą emalią. Na krzyż nałożona tarcza w postaci przekroju lufy armatniej ze srebrnym orłem w centrum. W otoku inicjały S P R A, między ramionami krzyża promienie. na stronie odwrotnej numer 5204 i sygnatura wykonawcy A. NAGALSKI i SKA oraz państwowa punca srebra 2”, srebro 40 x 40 mm, nakrętka sygnowana A. NAGALSKI i SKA, Sawicki/Wielechowski s. 419, emalia naprawiana, lekko wyczyszczona
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1575