Aukcja 61 / 917

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  ORDERY i ODZNACZENIA  POLSKA

oficerska odznaka pamiątkowa 38 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich - Przemyśl, jednoczęściowa, w kształcie owalu z wieńca liści laurowych, środek stanowi tarcza romboidalna pokryta niebieską emalią z żółtym obrzeżem z inicjałami 38 P P S LW, na górze i na dole herby Lwowa i Przemyśla. Na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy WG (Wiktor Gontarczyk) i państwowa punca srebra, 2”, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA, srebro 41 x 33.5 mm, Sawicki/Wielechowski s. 76, ładnie zachowana

Numer: 917
Opis: POLSKA. oficerska odznaka pamiątkowa 38 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich - Przemyśl, jednoczęściowa, w kształcie owalu z wieńca liści laurowych, środek stanowi tarcza romboidalna pokryta niebieską emalią z żółtym obrzeżem z inicjałami 38 P P S LW, na górze i na dole herby Lwowa i Przemyśla. Na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy WG (Wiktor Gontarczyk) i państwowa punca srebra, 2”, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA, srebro 41 x 33.5 mm, Sawicki/Wielechowski s. 76, ładnie zachowana
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 3 400 zł

Ilość odsłon: 1492