Aukcja 61 / 915

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  ORDERY i ODZNACZENIA  POLSKA

oficerska odznaka pamiątkowa 28 Pułku Strzelców Kaniowskich - Łódź, czteroczęściowa w kształcie krzyża kawalerskiego pokrytego białą emalią. Na ramionach srebrne znaki - herb Łodzi, miniatura odznaki POW, odznaka Oddziału Werbunkowo-Agitacyjnego i nazwy pól bitewnych. Pomiędzy ramionami dwa skrzyżowane miecze. W środku, na czerwono emaliowanym, otoczonym wieńcem polu cyfra 28. Na stronie odwrotnej w ramce punca S.BOBKOWICZ, 6 nitów posiłkowych, nakrętka sygnowana S.BOBKOWICZ ŁODŹ, srebro spatynowane na kolor złoty, 41 x 41 mm, Sawicki/Wielechowski s. 58, bardzo ładny stan zachowania

Numer: 915
Opis: POLSKA. oficerska odznaka pamiątkowa 28 Pułku Strzelców Kaniowskich - Łódź, czteroczęściowa w kształcie krzyża kawalerskiego pokrytego białą emalią. Na ramionach srebrne znaki - herb Łodzi, miniatura odznaki POW, odznaka Oddziału Werbunkowo-Agitacyjnego i nazwy pól bitewnych. Pomiędzy ramionami dwa skrzyżowane miecze. W środku, na czerwono emaliowanym, otoczonym wieńcem polu cyfra 28. Na stronie odwrotnej w ramce punca S.BOBKOWICZ, 6 nitów posiłkowych, nakrętka sygnowana S.BOBKOWICZ ŁODŹ, srebro spatynowane na kolor złoty, 41 x 41 mm, Sawicki/Wielechowski s. 58, bardzo ładny stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 3 200 zł

Ilość odsłon: 1576