Aukcja 61 / 914

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  ORDERY i ODZNACZENIA  POLSKA

oficerska odznaka pamiątkowa 7 Pułku Piechoty Legionów - CHEŁM, jednoczęściowa, wykonana z tombaku srebrzonego, w kształcie krzyża pokrytego granatową emalią, na ramionach litery 7 P P L, na środku romb pokryty czerwoną emalią z Orłem wojskowym II i III Brygady Legionów Polskich z 1916 r., 40 x 40 mm, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA, Sawicki/Wielechowski s. 36

Numer: 914
Opis: POLSKA. oficerska odznaka pamiątkowa 7 Pułku Piechoty Legionów - CHEŁM, jednoczęściowa, wykonana z tombaku srebrzonego, w kształcie krzyża pokrytego granatową emalią, na ramionach litery 7 P P L, na środku romb pokryty czerwoną emalią z Orłem wojskowym II i III Brygady Legionów Polskich z 1916 r., 40 x 40 mm, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA, Sawicki/Wielechowski s. 36
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 900 zł

Ilość odsłon: 1510