Aukcja 61 / 910

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  MEDALE  WATYKAN

Pius IX 1846-1878 - medal sygnowany I BIANCHI z 1863 r. na otwarcie linii kolejowej Rzym-Velletri-Ceprano, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis wokoło PIVS IX PONT MAX AN SACRI PRINCIPATVS XVI, Rw: Most kolejowy w Velletri, powyżej w półkolu napis VIA EXPLICATA COLLIBVS PONTE FERREO IVNCTIS, brąz 54 mm, Spink 2284, piękny, patyna

Numer: 910
Opis: WATYKAN. Pius IX 1846-1878 - medal sygnowany I BIANCHI z 1863 r. na otwarcie linii kolejowej Rzym-Velletri-Ceprano, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis wokoło PIVS IX PONT MAX AN SACRI PRINCIPATVS XVI, Rw: Most kolejowy w Velletri, powyżej w półkolu napis VIA EXPLICATA COLLIBVS PONTE FERREO IVNCTIS, brąz 54 mm, Spink 2284, piękny, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Ilość odsłon: 1220