Aukcja 61 / 906
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
medal na tysiąclecie Państwa Polskiego wybity w 1966 r., nakładem Prezydenta i Rządu Rzeczpospolitej Polski na emigracji, Aw: Orzeł państwowy i napis PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ I RZĄD, Rw: Na tle pejzażu krzyż, od którego rozchodzą się promienie symbolizujące wiarę chrześcijańską i klęczący pod nim wsparty o tarczę ze stylizowanym Orłem Mieszko I, wokoło napis TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 966-1966, u dołu sygnatura TK&S i punce srebra, srebro 64 mm, 98.32 g
Numer: | 906 |
Opis: | POLSKA. medal na tysiąclecie Państwa Polskiego wybity w 1966 r., nakładem Prezydenta i Rządu Rzeczpospolitej Polski na emigracji, Aw: Orzeł państwowy i napis PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ I RZĄD, Rw: Na tle pejzażu krzyż, od którego rozchodzą się promienie symbolizujące wiarę chrześcijańską i klęczący pod nim wsparty o tarczę ze stylizowanym Orłem Mieszko I, wokoło napis TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 966-1966, u dołu sygnatura TK&S i punce srebra, srebro 64 mm, 98.32 g |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 12-09-2015 |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | 1 300 zł |
Ilość odsłon: 1136